Ön Sipariş CorelDRAW Graphics Suite 2019 (macOS) (3 Kullanıcılı)

CorelDRAW Graphics Suite 2019 (3 Kullanıcılı)

*ÜRÜN SATIN ALINDIKTAN SONRA İNDİRME LİNKLERİ VE LİSANS ANAHTARI MAİL OLARAK İLETİLECEKTİR. CD OLARAKTA GÖNDERİM SAĞLANACAKTIR.


EN ÖNEMLİ YENİ VE GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

UyumlulukÇoklu monitör, 4K ve Eş Zamanlı Stylus desteğiCorel Font ManagerFont filtreleme ve arama
GELİŞTİRİLDİ!

Uyumluluk

Microsoft Windows 10 için tam destekle ihtiyaç duyduğunuz gücü ve kararlılığı edinin ve yenilikçi özellikleriyle grafik tasarımı deneyimini nasıl büyüteceğini keşfedin, ek olarak Windows 10, 8.1 ve 7 için devam eden desteğin keyfini çıkarın. AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF, DOCX, PPT dahil olmak üzere en son dosya formatlarıyla uyumluluk seçeneklerinizi geliştirin.

YENİ!

Çoklu monitör, 4K ve Eş Zamanlı Stylus desteği

Yeni çoklu monitör ve 4K görüntüleme desteğinin avantajını yaşayın. Wacom tabletleri ve aygıtlarının yanısıra Microsoft Surface gibi Windows Real-Time Stylus kalem uyumlu tabletler için eklenen kontrollerle hızlı ve verimli çalışın.

YENİ!

Corel Font Manager

Tüm font ihtiyaçlarınızı gidermek için, yeni Corel Font Manager ile fontlarınızı inceleyin, yönetin ve organize edin. Font koleksiyonlarınızı kolaylıkla yönetin ve fontları yüklemeden kullanın. Grafik tasarım, yayıncılık ve illüstrasyon, paket tasarımı, tabela tasarımı, reklam ve web sitesi tasarımı için günlük olarak font kullanması gereken tüm profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

GELİŞTİRİLDİ!

Font filtreleme ve arama

Gelişmiş font filtreleme özelliğiyle değerli tasarım zamanınızdan tasarruf edin. İhtiyaç duyduğunuz fontu, birden fazla klasörde aramak için zaman kaybetmek zorunda kalmadan, hızlıca bulun. Örneğin, elyazısı görünümünde bir yazıtipi arıyorsanız, “script fonts” filtresiyle hızlıca gözatın. Font listesi, otomatik olarak bilgisayarınızda bu filtrenize uygun fontları listeleyecek şekilde güncellenecektir.

Nesneleri GöstermeEğri Segmentlerini Kopyalama Gaussian Blur özelliğiHealing Clone aracı
YENİ!

Nesneleri Gösterme

Siz istediniz, biz dinledik! CorelDRAW kullanıcılarından gelen geribildirimlere göre oluşturduğumuz yeni önemli tasarım özelliklerinin avantajını yaşayın. Tüm katmanı gizlemeden katmandaki tek tek nesneleri veya grupları gizlemenizi sağlayan yeni Hide and Show Objects özelliğini kullanarak karmaşık projeleri yönetin.

YENİ!

Eğri Segmentlerini Kopyalama

Projenizdeki eğri segmentlerini yeniden kullanmanızı sağlayan Copy Curve Segments özelliğiyle varolan eğrileri kopyalayın, yapıştırın veya çoğaltın.

YENİ!

Gaussian Blur özelliği

Bozmadan fluluk efekti uygulamak için, Corel PHOTO-PAINT içindeki Gaussian Blur lensini inceleyin. CorelDRAW programındaki gölgelerin kenarlarındaki yumuşama derecesini ayarlayarak, nesnelerin arkaplan veya diğer öğelerden uzaklığını ve boyutunu kontrol edebilirsiniz.

YENİ!

Healing Clone aracı

Beğendiğiniz fotoğraflarınızı, güçlü yeni araçlarla çeşitli şekillerde düzelterek ve düzenleyerek geliştirin. Sorunlu bölgeleri, etrafındaki renk ve dokuyla kaplayarak temizleyen yeni Healing Clone aracını deneyin. Corel PHOTO-PAINT içindeki çok sayıda profesyonel fotoğraf düzenleme aracını inceleyin.

Straighten Image iletişim kutusuKnife AracıÇalışma arayüzü özelleştirmesiStartup asistanı
GELİŞTİRİLDİ!

Straighten Image iletişim kutusu

Artık CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içindeki gelişmiş Straighten Image iletişim kutusuyla, mimari fotoğraflarda veya bina fotoğraflarındaki gibi düz çizgiler ve yüzeyler içeren fotoğraflardaki perspektif deformasyonunu düzeltebilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ!

Knife Aracı

Herhangi bir nesneyi veya nesne grubunu − vektör, metin ve bitmap – düz, serbest çizim veya Bézier çizgileriyle parçalara ayırın. Parçalara bölme işlemi sonucu oluşan yeni nesneler arasında boşluk bırakın veya üstüste bırakın. Bir anahat seçin veya uygulamanın anahat görünümünü en iyi şekilde koruyacak seçeneği otomatik olarak seçmesine izin verin.

YENİ!

Çalışma arayüzü özelleştirmesi

İşakışınıza uyan bir çalışma arayüzüyle hemen üretkenleşin. Sık kullandığınız öğelerin görünümünü değiştirerek tasarım ortamınızı basitçe adapte edin: masaüstü ve pencere çerçevesi rengini değiştirin, ikonları ve metin boyutunu özelleştirin. Kendi tarzınızda çalışın!

YENİ!

Startup asistanı

İster ilk kez kullanmaya başlıyor, isterse deneyimli bir tasarımcı olun, CorelDRAW Graphics Suite X8 işe başlamanızı kolaylaştıracaktır. Temelleri öğrenin, bir Startup turuyla yenilikleri görün veya Adobe kullanıcıları için tasarlanan özel bir turla pakete geçiş yapın. İşakışı ihtiyaçlarınızla eşleşen bir çalışma arayüzüyle hemen üretkenleşin, yüksek kalitede içerikten ve kapsamlı ürün içi eğitimden faydalanın.

Border and Grommet iletişim kutusuCorelDRAW ve SDK Geliştirici TopluluğuDaha fazla pencereKolay, profesyonel web sitesi tasarımı
YENİ!

Border and Grommet iletişim kutusu

Yeni Border and Grommet iletişim kutusu, bir sayfadan veya bir sayfadaki seçili nesnelerden bir banner oluşturmanızı sağlıyor. İster logo ve web grafiği gibi küçük ölçekli bir proje, isterse banner ve araba kaplama gibi büyük işlerle çalışıyor olun, CorelDRAW ihtiyaç duyduğunuz çıktıyı sağlayacaktır.

YENİ!

CorelDRAW ve SDK Geliştirici Topluluğu

Yeni CorelDRAW & SDK Developer Community sitesinden destek alarak kendi otomasyon araçlarınızı oluşturun: community.coreldraw.com/sdk. Bu grafik tasarımı yazılımındaki, makrolarla görevleri otomatize etmenizde ve özel araçlar oluşturmanızda yardımcı olan, kapsamlı programlama makaleleri, tamamen aranabilir API referanslarını da içeren, çeşitli kullanışlı kaynakları araştırın.

YENİ!

Daha fazla pencere

Doğrudan CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içinden uygulamalar, eklentiler ve uzantılar indirerek yaratıcı araçlar koleksiyonunuzu geliştirin. Ücretsiz Corel Website Creator lisansınızı indirebilir, gelişmiş RAW işakışı için AfterShot Pro satın alabilir, ilginç biteşlem efektler için Corel ParticleShop uygulamasını deneyimleyebilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ!

Kolay, profesyonel web sitesi tasarımı

Corel® Website Creator™ web sitesi tasarımını herkes için kolaylaştırıyor. Artık etkili video ve sesler ekleyebilir, Google Maps gibi online uygulamalar ekleyebilir ve dahili SEO araçlarıyla sitenizin başarısını takip edebilirsiniz. Şablon ve Site Stilleri, CSS3 desteği ve HTML5 yetenekleriyle, kodlamayı öğrenmeden etkileşimli ve gözalıcı siteler tasarlayabilir, oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Daha fazlası

Eğitim materyalleri ve uzman ipuçlarıSerbest telifli, kaliteli içerik
GELİŞTİRİLDİ!

Eğitim materyalleri ve uzman ipuçları

İster deneyimli grafik profesyoneli, isterse kendini geliştirmek isteyen tasarımcı olun, yeni ipuçları öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Eğitim videoları, webinarlar ve uzmanlardan ipuçları gibi sürekli büyüyen dinamik eğitim materyalleriyle size yardımcı olmak için buradayız. Ek olarak CorelDRAW Hints penceresi, doğrudan uygulamanın içinden eğitim videolarına ve ipuçlarına erişmenizi sağlıyor.

YENİ!

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

CorelDRAW Graphics Suite 2019 (macOS) (3 Kullanıcılı)

  • Görüntülendi: 1226
  • Marka: Corel Draw
  • Ürün Kodu: CRL.005
  • Stok Durumu: Ön Sipariş

Etiketler: yazılım, corel draw