İade Bilgisi

Sanal mağaza üzerinden satın alınan ürünlerin iade/değişimleri mağazalarımızdan yapılamamakta olup, yalnızca kargo ile fatura üzerindeki adrese gönderilerek yapılmaktadır.

İade ve değişimleriniz için anlaşmalı kargo şirketimiz olan Yurtiçi Kargo ile yapacağınız tüm gönderileriniz ücretsizdir.

İade adresimiz:  Procolor Bilgisayar & Reklam Ürünleri

Hacı İlyas Mah. E.Cezaevi Sok.

Vardar Apt. 6/A BURSA
Tel: 0224 271 35 55 – 256 12 12
Fax: 0224 272 61 17

İade/değişim gönderileriniz 7 iş günü içinde (ürünler depomuza ulaştıktan sonra) işleme alınmakta olup, işleminiz sonuçlandığında mail adresinize bilgilendirme maili gönderilir.

  • İade ve değişim için fatura ibrazı zorunludur.
  • Ücret iadelerinde; kargo bedeli  ve kapıda ödeme ile almış olduğunuz siparişlerinizin kapıda ödeme bedeli iade edilmemektedir.
  • malzemeiste.net’den satın alacağınız ürün/ürünleri kullanmadan ve satın alınabilir özelliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde faturanızın arka yüzüne talebinizi belirterek Yurtiçi Kargo ile iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünleri size ulaştığı ve ürüne zarar gelmeyecek şekilde kutu veya ambalajı göndermeniz gerekmektedir. Orjinal kutusu ile gönderilmeyen ürünler kargo aşamasında zarar göreceğinden iadesi kabul edilmeyecektir.

malzemeiste.net satın aldığınız ürünler 2 yıl boyunca, imalat hatalarına karşı Procolor  garantisi altındadır. Tüm ürünler içeriğinde kullanma detaylarının yazılı olduğu bilgi kartları ile gönderilir.

İade edeceğiniz ürün orijinal kutusu, faturası ve tüm aksesuarları ile birlikte gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz kargo ile gönderilmeyen ürünler kabul edilmeyecektir.

Aldığınız Ürünlerin kullanım bazlı olanları örneğin ( boya vb ) kutusundan açılan ürünler iade alınmayacaktır .

Head ( Kafa ) Kısımlarına boya verilen makinelerin iadesi sağlanmayacaktır.

malzemeiste.net’den satın aldığınız ürün/ürünler, kullanım hatalarından dolayı oluşabilecek (güneş ışığına uzun süre maruz kalma, nemli ortamda bekletilme, aşırı sürtünme,elektrik voltaj farkı,elektrikten oluşacak sorunlar, çarpma ve ya benzeri durumlar sonucu oluşabilecek çizilmeler) hasarlar sonucunda, garanti kapsamı dışında kalırlar.

İade şartlarına uyan ürün/ürünlerin bedeli 7 iş günü içinde kredi kartı ile satın alınmışsa ilgili banka kartına, havale ile alınmışsa ilgili bankaya iade edilir. Debit kart özelliği bulunan kartların iade işlemi 10 günü bulmaktadır.

Malzemeiste.net, garanti süresi dolmuş olsa dahi sorumlu üretici anlayışıyla satmış olduğu ürün/ürünlerin tadilat ve aksesuar teminini teknik imkanlar dahilinde, kargo bedelleri müşteriye ait olmak ve müşteri temsilcisinden onay almak kaydıyla gerçekleştirmektedir.